Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizleme nedir?

Petek temizleme kireçlenmiş, paslanmış ve petek tabanlarının arkasında tortulaşmış maddelerin oluşması itibarı ile kalorifer peteğinin tam anlamıyla su dolaşımını sağlayamaması ve boruların tıkanmış olması sebebiyle Klima Servisi İstanbul firmamızın uzman personellerince özel petek temizleme kimyasalı ve petek temizleme çubuğu ile yapılan bir yıkama işlemidir.

Petek Temizleme Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Isıtma sisteminden yüksek verimlilikle ve konforla yararlanmak isteyen herkesin, tüm sistemin ömrünü uzatan rutin bakım işlemini yaptırmayı ihmal etmemesi ve en az 2 yılda bir yaptırması gerekir.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizleme nasıl yapılmaktadır; petek temizleme cihazı ile nitelikli bir temizlik işlemi ortalama olarak 1,5 -2 saat sürer. Bu süre içerisinde yapılan işlemler önce tesisatın içerisi temiz su ile yıkanır. Bu yıkama işlemi makine sayesinde yapılır.

Petek Temizleme Gerekli Midir?

Her yıl olmasa’da 2 yılda bir petek temizleme yapılması ısınma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Kalorifer sistemi içerisinde bulundurduğu 1.5 barlık suyu kendi içerisinde döndürerek ortamın ısınmasını sağlamaktadır. Petek temizleme ihtiyaçlarınızda İstanbul'a özel petek temizleme fiyatları 2018 ile İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından bizi arayabilirsiniz. Ayrıca size özel petek temizleme fiyatları 2019 yılında da değişmeyecektir. İşte telefon numaralarımız: 0 212 6910003 - 0 541 9183029 - 0 534 6215403

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

ΜOZ TASARIM DIGITAL MARKETING AGENCY