Başakşehir Klima Servisi 0 534 621 54 03 Çözüm Klima

Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi 0 534 621 54 03

Başakşehir Klima Servisi adı altında Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri olan Başakşehir'de Başakşehir Klima Servisi olarak ilçemizde en çok tercih ve tavsiye edilen Başakşehir klima servisi olarak hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Başakşehir Klima Servisi hizmetlerimizden detaylı bir şekilde bahsedecek olursak, Başakşehir'de klima servisi olarak sunduğumuz Başakşehir Klima Servisi hizmetlerimizin detaylarını Başakşehir Klima Servisi makalemizde bulabilirsiniz. Klima arızanızın ya da yaz temizliğinin acil olarak yapılmasını istiyorsanız Başakşehir Klima Servisi müşteri hizmetlerimize 0 534 6215403 numaralı telefonlarımızdan bizimle anında iletişim sağlayabilirsiniz.


Başakşehir Klima Servisi Hizmet Bölgelerimiz:

 • Başakşehir Klima Servisi Altınşehir
 • Başakşehir Klima Servisi Başakşehir
 • Başakşehir Klima Servisi Bahçeşehir 1. Kısım
 • Başakşehir Klima Servisi Bahçeşehir 2. Kısım
 • Başakşehir Klima Servisi Başak Mah.
 • Başakşehir Klima Servisi Güvercintepe
 • Başakşehir Klima Servisi Kayabaşı
 • Başakşehir Klima Servisi Şahintepe
 • Başakşehir Klima Servisi Şamlar
 • Başakşehir Klima Servisi Ziya Gökalp

Başakşehir Klima Servisi Müşteri Hizmetleri

Klima ve kombi montaj, bakım, onarım v.b için Başakşehir Klima Servisi ile 0 534 6215403 numaralı telefon numaralarımızdan irtibata geçerek dilediğiniz gün ve saate randevu talep edebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerine 7/24 kesintisiz ulaşabilir.

Başakşehir Klima Servisi Müşteri Hizmetlerinden

 • Bilgi alabilir,
 • Yardım isteyebilir,
 • Servis talebinde bulunabilir,
 • Cihazı ilk çalıştırma talebinde bulunabilir,
 • Cihazın montaj ve kullanım bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Şikâyet ve Geri Bildirim

Siz değerli müşterilerimizin sizlere hizmet veren Başakşehir Klima Servisi İle irtibat sürecinde iken yaşadığınız herhangi bir problemi, durumu veya şikayetinizi çekinmeden Başakşehir Klima Servisi telefon numaraları üzerinden bizlere bildirebilirsiniz. Bizlerin bunu, memnuniyetle karşılayıp büyük bir hassasiyetle değerlendirerek kendimize düşen payı çıkaracağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Kuşkusuz sizden gelen her geri bildirim, bizim ürün ve hizmetlerimiz açısından bir gelişim fırsatı niteliğindedir.

Bundan dolayı ürün ve Başakşehir Klima Servisi teknik servis hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet ve geri bildirimlerinizi Başakşehir Klima Servisi sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Başakşehir Klima Servisi Merkezimize Ulaşın

Bir türlü cevabını bulamadığınız bir problem durumu mu var?

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilendirme mi istiyorsunuz?

Birçok firma varken bize neden güveneceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz?

Servis ücretlerinin ne kadar olduğunu mu merak ediyorsunuz?

Hangi marka klima ve kombi tamiri yaptığımızı mı soruyorsunuz?

Başakşehir Klima Servisi cevap aradığınız tüm bu sorulara bir telefon kadar yakın. İster arayabilir, ister Başakşehir Klima Servisi şirketimize özgü sosyal medya hesaplarımızdan anında ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular:

Kombi nedir?

Evinizde, iş yerinizde v.b kapalı alanlarda gerek ısıtma gerekse sıcak su ihtiyacını karşılayarak, insanlara konforlu bir yaşam alanı sunan elektronik cihazlara “kombi” denir. Kombinin teknik tanımını yapacak olursak; Fan, Gaz Valfi, Brülör ve Eşanjör gibi mekanik parçaların birleştirilmesiyle oluşup ve “birleşik kazanlar” anlamına gelir.

Kombi nasıl çalışır?

Kombinin çalışma mekanizmasını çok basit bir düzeyde anlatacak olursak, doğalgaz ve oksijeni bir araya getirerek yanma işlemini meydana getirerek ortaya ısı enerjisi çıkarır. Ve bu enerjiyi, isteğinize göre ya kalorifer sistemine ya da sıcak su tesisatına gönderir.

Hangi kombi çeşiti daha ekonomik?

Başakşehir Klima Servisi olarak teknik servis konusunda bilgi sahibi ve tecrübeli bir servis firması olarak, öncelikle sizlere kombi çeşitlerini tanıtalım:

Kombiler, atık gazı tahliye sistemine göre iki ana başlığa ayrılır: Bunlar; bacalı ve hermetik kombilerdir.

1-Bacalı kombiler: Kombi üretiminin ilkel bir modeli olduğundan dolayı kullanımı gün geçtikçe azalmaktadır.

2-Hermetik kombiler: Doğal gaz ile oksijenin yanması için gerekli olan havayı, direkt olarak dışarıdan alır. Bu nedenle, daha güvenli ve yüksek performanslıdır.

Kombiler, ısıtma tekniğine göre de, yine iki başlığa ayrılır: Bunlar; Konvansiyonel (klasik) ve yoğuşmalı kombilerdir.

1- Konvansiyonel (klasik) kombiler: Atık gazı direkt dışarı attıklarından dolayı verimleri düşüktür. Bu nedenle, günümüzde satışları son derece azalmıştır.

2-Yoğuşmalı kombiler: Bu modelde, açığa çıkan atık gaz, dışarı atılmadan önce yoğuşma yapılarak sisteme geri kazandırılır. Bu sayede, daha çok verim elde edilir. Kurulumu maliyetli olduğu için fazla tercih edilmese de, kullanımı son derece ekonomiktir. Konusunda uzman servis olarak sizlere, bu kombi modelini önerebiliriz.

Klima Nedir?

Konforlu ve güvenli bir yaşam sürebilmeniz için evinizde, ofisinizde vb. ortamın ısısını düzenleyen ve istenilen düzeyde olmasını sağlayan cihazlara “klima” denir. Klimalar; valf, kompresör  ve termostat gibi parçalardan oluşur.

Klima çeşitleri nelerdir?

Pencere tipi klimalar: İlk olarak duvarın dışına veya pencerelere monte edilmiş kutu şeklindeki klima modelidir.

Paket tipi klimalar: Restaurant, iş hanı sinema, tiyatro gibi büyük salonlu yerlerde kullanılan ve çatıya yerleştirilen klima çeşididir.

Klima ve Kombi Hakkında Uyulması Gereken Tavsiyeler

Öncelikle nasıl bir ürün alacağınıza dair detaylı bir araştırma yapın ve bir uzmana danışarak ürün alınız. Eğer bir klima almayı düşünüyorsanız, Başakşehir Klima Servisi olarak size ücretsiz keşif hizmeti verebiliriz. Klima ve kombi almadan önce cihaz kapasitesi ve kurulacağı yerin seçimi ile ilgili bir uzmandan yardım alınız. Seçtiğiniz ürünlerde mutlaka TSE damgasının varlığını kontrol ediniz.

Klima bakımı önemli mi?

Klimalarınızın bakımını asla aksatmamaya gayret edin. Çünkü bakım yapılmayan bir ürünün filtrelerinin tıkanması nedeniyle hem verimi azalır hem de ömrü… Tüm bu olumsuzluklara mahal vermemek için kaliteli hizmet anlayışına sahip firmaların yetkili servislerini tercih edin.

Klimamın Markası Vestel, Tamirini Yapıyor Musunuz?

Başakşehir klima servisi olarak; piyasadaki bütün klima markalarının yedek parça temini, bakımı, onarımı ve temizliğinin yanı sıra, Vestel klima servisi Başakşehir olarak da siz değerli Başakşehirli müşterilerimize klima servis desteği sağlamaktayız. Başakşehir Vestel klima servisi ile birlikte Başakşehir Arçelik servisi taleplerinizi ve Vestel klima servisi İkitelli olarak servis ihtiyaçlarınızı 0 534 621 54 03 numaralı telefonumuzdan bize iletebilirsiniz.

Klimada olması gereken etiketler neler?

Birçoğumuz “aman bir klimam olsun da başka bir şey istemem” der gibi hareket eder. Sağlığını ve sevdiklerini düşünen bilinçli tüketiciler ise, kalitesi kanıtlanmış ve geniş servis ağına sahip ürünleri tercih eder. Sizlerde almayı kararlaştırdığınız ürünlerin etiketinde, TSE damgasının ve yüksek verimliliği gösteren COP ve EER gibi sembollerin bulunduğundan emin olun.

Klima kullanırken dikkat edilmesi gerekenler neler olabilir?

Klimalar, bulunduğu ortamda iklimlendirmeyi sağlayan cihazlardır. Sizde klima kullanırken, eğer mekân içi nemli ise klimanızı ‘nem alma’ modunda çalıştırın.

Havanın çok sıcak olduğu günlerde perde ve kepenkler kapatarak, güneşin ısısına engel olmaya çalışabilir ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca klimanızı kesinlikle amaç dışı (çamaşır kurutma, yiyecek soğutma) kullanmayın.

Kombimi kısa süreliğine açıp kapatsam doğalgaz faturamı etkiler mi?

Kombileri bazen çok kısa süre çalıştırıp kapatmak veya cihazı sürekli aç kapa yapmak size pahalıya patlayabilir. Çünkü cihaz kapanıp açıldıkça fazla yakıt tüketir ve zamanla cihazınızın ömrünün azalmasına neden olabilir.

Klima, kombi servis alanında lider firma haline gelen Başakşehir Klima Servisi olarak sizlere tavsiyemiz, kombinizi; kısık ayarda ve sürekli çalıştırın. Ya da oda termostatı, termostatik radyatör vanası gibi alternatif kontrol cihazları kullanın.

Kombi kullanımında doğalgaz tüketiminden nasıl tasarruf edebilirim?

Dış cephe kaplaması olan binalarda, doğalgaz tüketimi daha az olmaktadır. Çünkü binadaki yalıtım sayesinde, ısı kaybı minimum derecelere düşer.

Yoğuşmalı kombiler gibi performansı yüksek kombileri tercih etmeniz yararınıza olacaktır elbet.

Kombimin su basınç seviyesi devamlı azalıyor ne yapmalıyım?

Kombinin su basınç seviyesinin düşmesinin nedeni, cihaza iki yılı aşkın süredir bakım yapılmadığını gösterir. İletişime geçtiğiniz Başakşehir yetkili servisi tarafından genleşme tankının basıncı kontrol edilir.

Kombi bakımının aksatılması sorun olur mu?

Zahmetten ya da masraftan kaçarak kombilerinin yıllık bakımlarını yaptırmadığınızda emin olun ki, daha büyük bir harcama sizi bekliyor demektir. Çünkü bakımı geciken ya da yaptırılmaya kombilerin doğal gaza etkisi büyük olur. Bakım yapılmayan makinelerin randımanı düşer ve kullanım süresi azalır.

Başakşehir Klima Servisi Firmamız Hakkında

Kuruluşumuzdan bu yana Başakşehir Klima Servisi adı altında, sizlerden gelen hiçbir talebi geri çevirmedik. Çalışanlarımızın emeğini dahi, zayi etmedik. Bizler hümanist (insancıl) anlayışımızla herkese değer veririz. Değerli klima ve kombi kullanıcılarımıza her zaman üstün hizmet anlayışımız ile daha kaliteli, özverili, güvenli ve hesaplı hizmet sunarız.

Genel bilgi

Başakşehir Klima Servisi, İstanbul’un ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen, en yetkin kadroya sahip servis organizasyonlarından biridir. Servis teknikerlerimiz ve yetkili servislerimiz, müşterilerimize zamanında ve yüksek standartta hizmet verebilmek için ekipmanlar arasında koordineli bir çalışma yürütmektedir.

Unutmayınız ki, her cihazın farklı teknik ve karakteristik özelliği vardır. Bu nedenle, Başakşehir Klima Servisi teknik servislerimize cihazın sorununu tam anlamıyla tespit edip anında çözebilecek kıvamda eğitimler verilir.

Başakşehir Klima Servisi ihtiyaçlarınızda bizi tercih etmekle, ürünlerinizi de sevdiklerinizi de güvence altına alın.

Çalışma saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00-22:00
Hafta Sonu: 10:00-18:00

Başakşehir Klima Servisi müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 534 621 54 03

Başakşehir Klima Servisi  Adres: Kayabaşı Mahallesi, Akar Sokak No: 17 Başakşehir - İSTANBUL

Başakşehir Klima Servisi Merkezimizi Haritada Görün

Başakşehir Klima Servisi Olarak Bizi Takip Edin

facebook.com/klimaservisiist

twitter.com/klimaservisiist

instagram.com/klimaservisiist

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım ve SEO: MOZ TASARIM