Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi

İstanbul’un kalbinde kurulmuş fakat İstanbul’un dört köşesine yayılmış, yıllardır kalite ve güvenden taviz vermeyen Beylikdüzü klima servisimiz, sizlerin her türlü klima ve kombi sıkıntısını gidermek için var. Telefon: 0 534 621 54 03

Peki, o zaman klima ve kombi nedir?

İnsanların daha rahat, konforlu bir yaşam sürebilmesi için ihtiyaca göre, bulunduğu ortamın ısısının, içinde bulunulan mevsime göre ve istenilen düzeyde ayarlanmasını sağlayan, valf, kompresör, termostat ve evaporatör gibi parçalardan oluşan cihazlara “klima” denir. Bu parçaların seçimi, kurulumu ve işlevi çok önemlidir.

Beylikdüzü Klima Servisi İle 7/24 Teknik Servis

Klima denilince, aklınıza sadece soğutma gelmesin. Aynı zamanda klimanın ısıtma, nem kontrolü ve havanın değişimi gibi temel görevleri vardır. Fakat cihazın bunları yapabilmesi için doğru kurulum ve düzenli servis olmazsa olmazıdır. Bu noktada tek yapmanız gereken, Beylikdüzü klima servisimize müracaat etmenizdir.

Kombi ise; elektronik kart, su akış sensörü, üç yollu vana, brülör, prosestat, genleşme tankı ve fan gibi malzemelerle oluşturulan, kazan kombineli elektrikli bir cihazdır. Kombiler, gerek evinizde gerek işyerinizde hem ısıtma hem de her türlü sıcak su ihtiyacınızı karşılar. Kombi yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve görevi büyük önem taşır. Malzemelerin kalitesi kadar bunların kurulumu ve montajı da çok önemlidir. Bu nedenle cihazlarınızın kurulum, bakım ve onarım aşamalarını bizim gibi emin ellere bırakın ve Beylikdüzü klima servisi olarak işinizi biz halledelim.

Klima ve Kombi Çeşitleri

İhtiyaçların karşılanamamasıyla birlikte teknoloji, her geçen gün kendini değiştirmekte ve geliştirmektedir. Bu yüzden teknoloji pazarları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Farklı özellikte birçok kombi ve klima çeşidi üretilmektedir.

Başlıca kombi tipler; bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombi olmak üzere varlık göstermektedir. Tüm bu kombilerin, gerek hava alışverişini sağlaması gerekse mekanizma içinde açığa çıkan gazı dışarı atabilmesi vs. için kurulumlarına çok dikkat edilmelidir. Bunun için kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığına, cihazınızın yapısına zarar vermemek için baştan sona tüm işlemleri detaylı bir şekilde yapacak, işinde uzman bir firma olarak Beylikdüzü klima servisini arayınız. Kaliteli ve güvenli hizmeti ayağınıza getirelim.

Klimalar ise, konut veya iş yerlerinin duvarlarına, balkonlarına ya da restaurant,  sinema salonları gibi büyük mekânların çatılarına monte edilir. Klima kombi servisleri içerisinde en iyi ve kaliteli firma olma hedefi ile uzun yıllardan beri sizlerin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda çalışmalarını şekillendiren Beylikdüzü klima servisi yaptığı tüm hizmetleri, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Eğer sağlığınızı ve güvenliğinizi düşünüyorsanız, klima ve kombi seçiminizde olabildiğince kaliteli ve kullanışlı cihazlar tercih etmeye çalışın.

Beylikdüzü Klima Servisi: Klima ve Kombiler İle İlgili Öneriler

Dünya çapında kabul görmüş bazı araştırmalara göre, insanların rahat edebildiği ortamlar araştırılmış ve araştırma sonucunda temiz havalı ortamların tercih edildiği saptanmıştır. Nemin %60-30, sıcaklığın 20-27˚C aralığında olması “konfor bölgesi” olarak öngörülmektedir. Bu nedenle bulunduğunuz odanın sıcaklığı gereğinden fazla veya az olmamalıdır. Aynı şekilde nem düzeyi de orta düzeyde olmalıdır. Nem miktarı az olduğunda boğaz kuruluğu, gözlerde yanma; fazla olduğunda ise bunaltıcı sıcaklık hissine ve uyku isteğine sebebiyet verebilir. Saydığımız tüm bu sıcaklık ve nem dengesinin cihaz ayarını yaptırmak için Beylikdüzü klima servisi olarak hizmetinize hazırız.

Bir uzman danışmanlığında aldığınız ürününüzü, mutlaka uzman firmaların başında gelen Beylikdüzü klima servisi’ne monte ettiriniz. Cihazlarda TSE damgasını, COP (Isıtmadaki verim), ve EER Soğutmadaki verim) gibi kısaltmaların yer alıp almadığını kontrol ediniz. Cihazınızın periyodik bakım ve takiplerini, profesyonel olan ve güler yüzlü hizmet veren Beylikdüzü klima servisi’ne yaptırmanız yararınıza olacaktır. Çünkü gerek güven gerekse uygun fiyat açısından yıllardır varlığımızı sürdürmekteyiz.

Beylikdüzü Klima Servisi: Kombi ve Klima Kullanımı

Klima ve kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. B u konuda size yardımcı olabilecek tek ve rakipsiz firma olan Beylikdüzü klima servisidir.

*Kombinizi çalıştırmak için, kombinizin gaz vanasının açık olup olmadığını veya kombinizde su kalıp kalmadığının kontrolünü sağlamalısınız.

*Kombiniz çalışıyor fakat evinizi ısıtmıyorsa, kalorifer dönüş hattında bir sıkıntı olabilir. Bu durumda yapmanız gereken Beylikdüzü klima servisini arayarak hızlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanmaktır. Uzman teknikerlerimiz tıkanan petekleri veya filtreyi anında temizleyerek sorununuzu çözecektir. Eğer başka bu sorunlar yoksa kombinizin termostat derecesi düşük olabilir. Bunun ayarlaması da yine profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

*Kombi bakımı, oldukça önemlidir. Kombilerinizin bakımını Beylikdüzü klima servis firması olarak titizlikle yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Böylelikle temizlenen petek ve filtrelerden su geçişi daha hızlı olur ve bu sayede ürününüz daha az enerji harcar. Dolayısıyla bu da faturalarınızın daha düşük gelmesini sağlar.

*Klimayı uzun süre kullanmak isterseniz, kesinlikle klimanın derece ayarları ile fazla oynamayın. Yılların deneyimi ile Beylikdüzü klima kombi servisi olarak size şunu tavsiye edelim: Odanızı aşırı soğutmayın ve oda ısınızı her zaman dengede tutmaya çalışın. Örneğin, klima açıkken pencerenizi kapalı tutmaya gayret gösterin.

*Klima arza yaptığında nasıl anlarım diyorsanız, klimanızın verimi giderek azalır,  klimanız kötü koku yaymaya başlar ve cihaz su akıtmaya başlar. Bunlar yetmez gibi çalışırken gürültü çıkarmaya başlar. Tüm bunlar yaşanırken uzman ve kaliteli hizmet veren firma aramakla uğraşmayın. Bu durumda tek yapmanız gereken Beylikdüzü klima servisini aramaktır.

*Klima bakımının önemini şu şekilde özetleyelim: Klimalarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız kesinlikle klimalarınızın kullanım kılavuzunda belirtildiği şekliyle ve tarihle periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. İşinin uzmanı ve sektörün başarılı firması olan Beylikdüzü klima servisi profesyonel, güvenilir ve hızlı hizmeti ile daima sizlere destek olmaya hazır.

Klima ve kombilerde servis ve garanti süreci

Beylikdüzü klima servisi olarak aklınıza gelebilecek tüm marka ve modellerin en ucuza ve en kaliteli servisini yapmaktayız.

Cihazınızın garanti belgesi olsun olmasın, garanti süresi dolsun dolmasın Beylikdüzü klima servisi, siz müşterilerimizin memnuniyetini daima gözetir. Klima ve kombi sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan firmamız, uzman servis elemanları ile cihazın gerekli ayarlamalarını yaparlar. Daha sonra cihazın kullanımı hakkında sizlere bilgi verip garanti belgesini onayınıza sunarlar. Cihazın ilk çalıştırma işlemini kesinlikle bölgesinde işini bilen, profesyonel bir firma olan Beylikdüzü klima servisine yaptırın.

“Farkımız Çok”

Profesyonel elemanları ve kaliteli ekipmanları ile Beylikdüzü klima servisi, yıllar boyunca asla kaliteden ödün vermeyerek, siz değerli müşterilerinin sağlığını ve parasını korumak amaçlı kurulmuş ve bu amacı sayesinde büyüyüp sektörün zirvesine oturmuştur. Kısa sürede İstanbul’un her noktasına teknik servis hizmeti sunma potansiyeline ulaştık.

Et tırnak insanların birbirine güvenemediği bu devirde, Beylikdüzü klima servisi yüzlerce, binlerce kayıtlı müşteri sahibi olmayı başardı. Çünkü en önemli gayemiz, kıymetli müşterilerimizin güvenini kazanmaktı. Tabi, her şey ‘güven’ demek değildir. Beylikdüzü klima servisi olarak güven ilkemize, profesyonelliği, kaliteyi, deneyimi ve hızlı hizmet vermeyi de ekledik. Bu sayede Beylikdüzü klima servisi olarak İstanbul’un kaliteli ve güvenilir firması haline geldik.

Klima ve kombilerinizin montajı, bakım ve onarımı ile ilgili her zaman randevu alabilirsiniz. Ziyarete gelmeden önce ekibimiz sizleri arayarak bilgilendirmekte ayrıca randevu saatine kusursuz bir şekilde riayet etmektedir. Beylikdüzü klima servisi çalışanlarına, sadece hafta içi değil hafta sonlarında da klima ve kombilerinizle ilgili tüm servis taleplerinizi, şikâyetlerinizi dileğiniz zaman iletebilirsiniz. Telefon: 0 534 621 54 03

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım ve SEO: MOZ TASARIM