Fatih Klima Servisi 0 534 621 54 03 Çözüm Klima

Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi olarak İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Fatih ilçesinde tecrübeli ve donanımlı ekipmanlarımızla, bu sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz. Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi sizlerin klima kombi teknik servis hizmetleri ihtiyacını karşılayabilmek için en hızlı ve güvenilir servis hizmetini vermekteyiz. Telefon: 0 534 621 54 03

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi olarak sorun yaşadığınız klima ve kombi gibi tüm beyaz eşyalar ile ilgili bize ilettiğiniz taleplerinize kısa sürede dönüş yapılacaktır. Hizmetimiz Fatih ile sınırlı kalmamış tüm İstanbul geneline yayılmıştır. Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi olarak geniş ve hızlı bir yelpazemiz bulunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kombi Nedir?

Kombi; ana eşanjör, plaka eşanjör, fan, prosestat, brülör, üç yollu vana, pompa ve emniyet ventili gibi yedek parçalardan oluşan elektronik bir cihazdır. Kombilerin bir diğer adı da birleşik kazanlar (kombine) dır. Kombiler konutlarınızı, ofisinizi veya şirketinizi hem ısıtır hem de ortaya çıkabilecek her türlü sıcak su ihtiyacınızı karşılar.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Klima Nedir?

Rahat, konforlu ve güvenli bir yaşam sürebilmeniz için ihtiyacınıza ve amacınıza göre bulunduğu ortamın ısısını, mevsime göre ve istenilen düzeyde olmasını sağlayan cihazlara “klima” denir. Klimalar; valf, kompresör, evaporatör ve termostat gibi teknik malzemelerden oluşur.

Fatih klima servisi firmaları arasında Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi, bölgede kendi adından oldukça fazla bahsettiren bir hizmet haline gelmiştir. Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi servisimiz profesyonel ve işinin uzman çalışanları sayesinde herkesin memnuniyetini kazanmış lider bir firma olmaya devam etmektedir.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi klima kombi servisindeki farkımızı ortaya koymak ve sizleri bu konuda aydınlatabilmek adına birlikte şu konu başlıklarını inceleyelim:

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Kombi Çeşitleri

Gelişen teknolojiye uyum sağlamak ve ihtiyaçları karşılamak adına piyasada birçok farklı özellikte ve mekanizmada kombi çeşidi üretilmektedir. Günümüzde kombi pazarı oldukça çeşitlenmiş ve haliyle kombiler birçok sınıfa ayrılmıştır. Bunlardan bazıları; bacalı tip kombiler, hermetik tip kombiler ve yoğuşmalı kombidir.

İlk olarak bacalı kombileri ele alalım. Bu tarz kombiler, bir bacaya bağlanarak kurulur. Bacalı kombiler, yanma için gerekli olan oksijeni bulunduğu ortamdan alır ve açığa çıkan atık gazları, uygun bir baca vasıtasıyla dışarıya atar. Bu bacalar mutlaka sızdırmaz özellikte olmalı ve yapımında çelik kullanılmalıdır.

Hermetik kombiler ise yanma için gerekli olan oksijeni dışarıdan alırlar. Yanma sonunda açığa çıkanları baca aracılığıyla dışarı atar. Hermetik kombiler, bu sayede kendi bacaları vasıtasıyla dış ortamdan hava alışverişini gerçekleştirmiş olur. Bu tür kombilerde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, baca çıkışlarının kesinlikle dışarıda olmasıdır. Hermetik kombiler, en çok kullanılan kombi çeşitidir. Balkonlara veya mutfağa bağlanır. Bu kombiler, baca ihtiyacı olmamasından dolayı tercih edilmektedirler.

Gelelim duymaya çok alışık olduğumuz bir kombi çeşidi olan yoğuşmalı kombilere. Bu tür kombilerde, çıkan su buharı eşanjörün etrafında döndürülür ve buharın içindeki enerji alınır, işlem sonunda su haline gelen buhar dışarı atılır. Baca gazı sıcaklıkları yoğuşmalı kombilerde 50-60 santigrat derece civarındadır. Bu kombide, diğer kombilere oranla %15-20 daha fazla yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Klima Çeşitleri

Klimaları, ilk olarak duvarın dışına veya pencerelere monte edilmiş kutu şeklindeki görünümüyle hatırlamanız mümkün. Pencere tipi klima dediğimiz bu tip klimalar, ilk kullanılan klima çeşitlerin biridir.

Restaurant, kafeterya, sinema, tiyatro gibi büyük salonlu yerlerde kullanılan ve çatıya yerleştirilerek monte edilen klimalara da, paket tipi klimalar denir.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Klima ve Kombi Hakkında Uyulması Gereken Tavsiyeler

Öncelikle nasıl bir ürün alacağınıza dair detaylı bir araştırma yapın ve bir uzmana danışarak ürün alınız. Klima ve kombi almadan önce cihaz kapasitesi ve kurulacağı yerin seçimi ile ilgili bir uzmandan yardım alınız. Seçtiğiniz ürünlerde mutlaka TSE damgasının varlığını kontrol ediniz. Alacağınız klima veya kombilerin sadece alış fiyatını değil, tüketim ve servis bedelini de aklınızda bulundurun. Almak istediğiniz cihazların montaj, bakım, onarım ve Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi gibi hizmet ağı geniş olan servis firmalarından her fırsatta yararlanabileceğinizden emin olunuz. Klimanın verimliliğinden memnun kalmak istiyorsanız inverter tip klimaları almayı tercih ediniz. Cihazlarınızın kurulumunda önce mutlaka evinizin elektrik tesisatının güvenilir olup olmadığından emin olunuz. Klimanızın ses düzeyini kontrol ederek, düşük ses seviyesindeki cihazları almaya gayret ediniz. Yıl boyunca belli aralıklarla filtrelerinizi mutlaka temizleyiniz. COP(Isıtmadaki verim), EER (Soğutmadaki verim) şeklinde kısaltmaların yer aldığı ya da A,B,C,D gibi harflerle belirtilen enerji verimliliği sınıfından A kalite olanları almaya özen gösteriniz.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Kombi ve Klima Kullanımına Dair İpuçları

Klima ve kombi kullanırken aklınıza takılan her türlü soru ve sorunlarınızı Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi olarak çözmek için varız.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Kombiniz hiç çalışmıyorsa

Kombiniz hiç çalışmıyorsa korkmanıza gerek yok. Muhtemelen kombinizin gaz vanası kapalı olabilir ya da kombinizin suyu bitmiştir. Kombi suyu bittiği için emniyet amaçlı kendini kilitlemeye almıştır. Yahut elektrik şalteriniz atmış olabilir.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Kombiniz çalışıyor fakat ısıtmıyorsa

Böyle bir durumda kalorifer dönüş hattınızda bir sıkıntı var demektir. Bu durumda yapmanız gereken telefona sarılıp Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi müşteri hizmetleri birimimizi arayarak kaliteli hizmet anlayışımızdan faydalanmaktır. Uzman ekibimiz tıkanan petekleri veya filtreyi temizleyerek sorununuzu çözmeyi başaracaktır. Başka bir ihtimalle de termostat derecesi düşük olabilir bunun ayarlaması da yine tarafımızdan yapılır.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Kombi bakımı yapılmamışsa

Kombi bakımınız Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi sayesinde çok titiz ve özenli bir şekilde yapıldığından dolayı temizlenen petek ve filtrelerden su geçişi daha hızlı olur, ürününüz daha az enerji harcar. Dolayısıyla bu da size tasarruf olarak geri döner. Ancak bu bakım ihmal edilirse, yüksek gelen faturalarınıza şaşırmayın.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Klimayı uzun süre kullanmak isterseniz

Klimalarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi olarak size sunabileceğimiz tavsiye şu: klimanın derece ayarları ile fazla oynamayın. Odanızı fazla soğutmayın ve oda ısınızı dengede tutmaya çalışın. Klimanız açıkken pencerelerinizi kapalı tutarak da klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Klimanın arza yaptığını öğrenmek istiyorsanız

Klimanızdan su damlıyorsa, klimanızın verimliliği günden güne azaldıysa, klimanızdan kötü koku gelmeye başladı ve çalışırken gürültü yapıyorsa maalesef ürününüz arza yapmış demektir. Bu durumda tek yapmanız gereken Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi merkezimizi aramaktır.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Klima bakımının önemi

Klimalarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız kesinlikle klimalarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız ve aksatmamanız gerekmektedir. Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi profesyonel, güvenilir ve hızlı hizmeti ile daima sizlere destek olmaya hazırdır.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Kombi ve Klimalarda Garanti Süreci

Aldığınız her ürünün mutlaka garantisi olur. T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bu konuda, kombilere 2 yıl, klimalara ise 3 yıl garanti tanımıştır.

Klima ve kombilerde garanti süresi şu şekilde başlar. Fatih klima servisi firmamızın uzman servis teknikeri cihazla ilgili gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra cihazın kullanımı hakkında bilgi verir ve garanti belgesini onaylar. Fakat şuna dikkat etmekte fayda var: cihazın ilk çalıştırma işlemi Fatih klima servisi tarafından yapılmadığı takdirde cihazınız garanti kapsamı dışına çıkmaktadır.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Neden “Biz?”

Profesyonel ve kaliteli ekipmanları sayesinde Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi, sizlerin sağlığını ve rahatını koruma ilkesiyle kurulmuş ve bu ilke sayesinde gelişim göstermiştir. İstanbul’un her tarafına teknik servis hizmeti sunma potansiyeline ulaşarak, bu sektördeki firmaların önüne geçmeyi başarmıştır. Fatih klima servisi olarak hizmet verdiğimiz Fatih ilçemiz başta olmak üzere, İstanbul'da klima servisi olarak hizmet sunduğumuz sağlık, gıda, teknoloji firmaları ve daha birçok temizlik şirketi tarafından ısrarla tercih edilen firmamız, tüm servis hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet sağlamaktadır.

İşte, Fatih klima servisi olarak bizi sektörün bir numarası haline getiren değerlerimiz:

Tam Güven

Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve güvenliğini sağlamak, kuşkusuz temel prensibimizdir. Daima müşterilerimize “tam güven” veririz ve her zaman onlardan  “tam not” alırız.

Profesyonel ve Deneyimli Hizmet

Kuruluşumuzdan beri hem teknik servis bilgimizi hem de tecrübemizi birleştirdik ve Fatih klima servisi olarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktan asla vazgeçmedik. Sonunda Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi olarak İstanbul’un uzman ve güvenilir tek firması haline geldik.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi Memnuniyet Garantili Hizmet

Kuruluşumuzdan bu yana vermiş olduğumuz kaliteli ve deneyimli hizmet anlayışımız, siz değerli müşterilerimiz tarafından takdir edilmekte ve değerimize değer, gücümüze güç katmaktadır.

Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi çalışanlarına klima ve kombilerinizle ilgili tüm servis taleplerinizi dileğiniz zaman iletebilirsiniz. Sadece hafta içi değil hafta sonlarında da sizlere hizmet vermekteyiz. Klima montajı ve kombi montajı, bakım ve onarımı ile ilgili her zaman randevu alabilirsiniz. Ziyarete gelmeden önce ekibimiz sizleri arayarak bilgilendirmekte ayrıca randevu saatine kusursuz şekilde riayet etmektedir. Fatih klima servisi & Fatih kombi servisi telefon: 0 534 621 54 03

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım ve SEO: MOZ TASARIM